Vítáme Vás mezi papíry. Minimální cena objednávky je 300 Kč. V případě menších objednávek se k nám zastavte osobně na adresu Na Letné 113/1, Olomouc.

Fotoalbum Vínové

Ahoj, tyhle fotoalba jsme si udělali pro radost.

Není to čistokrevný upcycle - papíry a plátna, která jsme na ně použili, by ještě použít šly. Jsou to materiály, které jsme natahali z jiných tiskáren a kniháren. Už je nechtěli, neměli pro ně využití. Tak jsme je nechali uzrát a navrhli tyhle super kombinace. Jediné materiály, které jsou nové, jsou šrouby a lepenka uvnitř desek. Takže tomu říkáme Vintage.

Konstrukce je klasická, vazba na šrouby s proklady ve formě pauzáků nebo pavučinového pergamenu.

Titulní deska je prořezaná dírou, každý si tak může album personalizovat. Uvnitř je asi 30 listů a tři barevné akcenty. Tam, kde to formát papíru dovolil, je první akcent rozkládací. Zadní deska má kapsu. Je tu i dost barevných kombinací, některá v omezeném množství, jiná ve větším. Jedno je jisté, už nikdy právě taková nevyrobíme, protože toho papíru a pláten víc není. 

Čistá velikost strany je 290 x 240 mm, celková velikost pak 330 x 245 mm, takže se na stránku vleze i několik fotek vedle sebe.

900 Kč
Skladem

Červené hrubé plátno, hořčicová předsádka, světlé kapučíno blok, zlatý pauzák, hořčicový akcent.

Kód Kód: 1758
Jméno značky: graficke-papiry.cz
Kategorie: Papírnictví