Vítáme Vás mezi papíry. Minimální cena objednávky je 300 Kč. V případě menších objednávek se k nám zastavte osobně na adresu Na Letné 113/1, Olomouc.

Fotoalbum Tyrkys

Ahoj, tyhle fotoalba jsme si udělali pro radost.

Není to čistokrevný upcycle - papíry a plátna, která jsme na ně použili, by ještě použít šly. Jsou to materiály, které jsme natahali z jiných tiskáren a kniháren. Už je nechtěli, neměli pro ně využití. Tak jsme je nechali uzrát a navrhli tyhle super kombinace. Jediné materiály, které jsou nové, jsou šrouby a lepenka uvnitř desek. Takže tomu říkáme Vintage.

Konstrukce je klasická, vazba na šrouby s proklady ve formě pauzáků nebo pavučinového pergamenu.

Titulní deska je prořezaná dírou, každý si tak může album personalizovat. Uvnitř je asi 30 listů a tři barevné akcenty. Tam, kde to formát papíru dovolil, je první akcent rozkládací. Zadní deska má kapsu. Je tu i dost barevných kombinací, některá v omezeném množství, jiná ve větším. Jedno je jisté, už nikdy právě taková nevyrobíme, protože toho papíru a pláten víc není. 

Čistá velikost strany je 290 x 240 mm, celková velikost pak 330 x 245 mm, takže se na stránku vleze i několik fotek vedle sebe.

Typ prokladu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
900 Kč
Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu

Tyrkysové plátno, hořčicová předsádka, světlý blok, vintage pergamenová pavučina, pistáciový akcent.

Tyrkysové plátno, hořčicová předsádka, světlý blok, zlatý pauzák, pistáciový akcent.

Kód Kód: 1755/VIN 1755/TYR Zvolte variantu
Jméno značky: graficke-papiry.cz
Kategorie: Papírnictví